Pralnia dywanów z transportem łódź
Pranie tapicerki meblowej łódź
Pranie tapicerki samochodowej łódź

KOSMETYKA SAMOCHODOWA

   Polerowanie lakieru auta to jeden z zabeigów kosmetycznych, który bardzo poprawia ogólny wygląd auta oraz odmładza je. W ofercie posiadamy jedno lub wieloetapowe polerowanie karoserii. Po osiągnięciu zamierzonego efektu polerowania, możemy również zabezpieczyć powierzchnię karoserii np. woskiem, polimerem lub powłoką ceramiczną. Zabezpieczenie lakieru ułatwia mycie, poprawia głębie koloru, chroni przed solą drogową owadami i ptasimi odchodami. W zależności od wybranej opcji ochrona trwa od 1,5 miesiąca  nawet do 5 lat.

   Odnawianie lamp samochodowych to kolejny zabieg znacznie poprawiający wygląd auta i odmładzający ogólny jego wygląd ale głównie poprawia bezpieczeństwo podczas jazdy w ciemnościach. Stosujemy metodę długotrwałęj odnowy lamp przednich jak i tylnych metodą uzupełniania oryginalnej warstwy poliwęglanu. Niektóre stacje diagnostyczne nie wydają pozytywnego wyniku badania technicznego kiedy przednie lampy w aucie są zniszczone, matowe lub zżółknięte. Zakup nowych lamp to znacznie większy wydatek niż odnowienie ich w naszym studio kosmetyki samochodowej.

 W ofercie posiadamy również usuwanie rys z lakieru. Niektóre, niezbyt głębokie rysy na lakierze jesteśmy w stanie usunąć w procesie polerowania. Może to znacznie obniżyć koszty przywrócenia powierzchni lakieru do nienagannego wyglądu.

Jeśli na lakierze lub szybach auta posiadasz naklejki lub napisy, których chciałbyś się pozbyć to mamy w ofercie usuwanie naklejek. Stare naklejki rejestracyjne lub autostradowe możemy usnąć i nakleić nowe wedle życzenia.

Jeśli któraś z powyższych usług jest właśnie dla Ciebie to zadzwzoń 511 616 616 pomożemy.

renowacja lamp odnawianie lamp odnawianie świateł
polerowanie karoserii polerowanie lakieru usuwanie naklejek
korekta lakieru usuwanie otarć powłoki ochronne na lakier
polerowanie karoserii
 

@Praniedywanow
Pranie dywanów Łódź
CSF na googleplus