Pralnia dywanów z transportem łódź
Pranie tapicerki meblowej łódź
Pranie tapicerki samochodowej łódź

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

   Diagnostyka komputerowa pojazdu to pierwszy najważniejszy krok do namierzenia wady, problemu, awarii w samochodzie. Testujemy praktycznie wszystkie moduły sterujące w jakie wyposażony jest dany pojazd. Namierzamy źródło problemu i z taką informacją, którą otrzymasz na wydruku kierujesz się jak ze "skierowaniem od lekarza" do zakładu mechanicznego / elektrycznego z konkretnym elementem do wymiany / naprawy.

   Mechanikowi usłatwi to pracę i nię będzie po omacku wyszukiwał błędu (a może to jednak to, a może jednak coś innego), tym samym nie będziesz narażony na dodatkowe niepotrzebne koszty zbędnych napraw tego co nie było wadliwe.

   Diagnozujemy błędy silnika, układu hamulcowego ABS, poduszek powietrznych, automatycznej skrzyni biegów, modułu komfortu, elektroniki hamulców, kontroli trakcji ESP/ ASR/EBD, ukladu ciśnienia w oponach, klimatyzacji, wspomagania układu kierowniczego, deski rozdzielczej, systemu audio, pamięci foteli, elektroniki drzwi i wiele wiele innych.

  Check engine, insp, serwis to jedne z najcześciej pojawiających się kontrolek informacji. Widząc niepokojące znaczki na desce rozdzielczej zadzwoń do nas 511 616 616 i umów się na krótką wizytę w celu wykonania diagnostyki komputerowej, być może będzie to błachostka do usunięcia podczas wizyty a być może skierujemy Cię do serwisu mechanicznego w celu naprawy / wymiany konkretnego wadliwego elementu.

 

@Praniedywanow
Pranie dywanów Łódź
CSF na googleplus